villareyonuÇalışma Saatleri : 09:00 - 23:00
villareyonu
  10Aralık2021

  Fethiye'de Araç Kiralama Olanakları

  Fethiye'de Araç Kiralama Olanakları

  Oldukça güzel bir yaz tatili için rota Fethiye'ye çevrildiğinde pek çok tatilci havayolu ya da şehirler arası otobüs ile ulaşımı tercih ediyor. Kendi özel aracı ile Fethiye'ye ulaşım sağlamayan tatilciler ise genelde Fethiye araç kiralama seçeneklerini araştırmaya başlıyor. Tatil cenneti Fethiye'nin altını üstüne getirmek, civar konumda yer alan Bodrum, Marmaris ve Dalaman gibi turizm merkezlerini de ziyaret etmek isteyen kişiler için araç kiralamak oldukça iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Öyle ki dolmuş, taksi ya da şehir içi servis ulaşımı ile beraber vakit kaybı yaşanmadan, konforlu bir gezi sağlanmış oluyor. Kiralanacak araçlarla birlikte, Fethiye'de görülmeye değer pek çok sahil, plaj, paraşüt tepesi gibi güzel yerler de rahatlıkla gezilebiliyor. Araçsız bir şekilde yola çıkan tatil severlere Fethiye araç kiralama rehberi sizlerle...

  Yaz Turizminin Başkenti Fethiye'de Araç Kiralama Olanakları

  Fethiye'ye yaz tatili için her yıl binlerce turist geliyor. Fethiye, Türkiye'nin ve dünyanın pek çok ucundan ziyaretçi kabul eden bir tatil merkezi olduğundan, pek çok tatil sever buraya aracı olmadan gelebiliyor. Bu durumda şehir içi dolmuş, taksi ve diğer ulaşım seçenekleri pek çok zaman kaybına da neden olabildiği için Fethiye günlük araç kiralama olanağı tanıyan pek çok firma yer alıyor. Fethiye'ye araçsız bir şekilde gelindiğinde güvenle kiralık araba temin edilebilecek firmaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Avis Fethiye
  • Likya Rent a Car
  • Fethiye Rent a Car
  • Ege Rent a Car
  • Blu Rent a Car
  • Fethiye New Rent a Car&Bike
  • Real Car Rental Fethiye Turkey
  • Yalçın Rent a Car
  • Europcar Fethiye
  • Derin Mavi Oto Kiralama
  • İstanblueWorld Rent a Car
  • Levent Rent a Car&Motobike
  • Oscar Rent a Car Fethiye
  • Meğri Rent a Car
  • Budget Fethiye

  Fethiye'de Kiralık Araba İle Görülmeye Değer Güzellikler

  Fethiye'de özellikle bayram sezonlarında ve temmuz, ağustos gibi yaz aylarında yoğun bir kalabalık bulunuyor. Bu dönemde şehir içi taksiler, servisler ve dolmuşlar yetersiz kalabiliyor. O nedenle gezilip görülmeye değer pek çok alanın kısa süre içerisinde gezilmesi söz konusu olmayabiliyor. Bu durumu avantaja çevirmek için Fethiye araç kiralama, uygun bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Fethiye araç kiralama ile birlikte gidilecek pek çok yer bulunuyor. Birkaçını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Yüksekliği neredeyse 2000 metreyi bulan, paraşüt tepesi olarak da bilinen Babadağ yer alıyor. Blue Lagoon olarak da bilinen Kumburnu plajını kuş bakışı seyretmek ve oradan da paraşüt deneyimi yaşamak isteyen kişiler için muhteşem bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.
  • Fethiye'nin sembolü haline gelen Çalış Plajı, Kral Mezarları, Patara Antik Kenti, Kordon, Hisarönü, Yanıklar Köyü, Faralya Aşıklar Tepesi, Afkule Manastırı de Fethiye araç kiralama ile kolaylıkla gezilebilecek yerlerden.
  • Kolaylıkla araç kiralanarak gezilebilecek yerler arasında buralar yer alırken, Fethiye Çarşısı ve balık pazarları da gidilebilecek alanlar arasında yerini alıyor.

  Fethiye Araç Kiralama Koşulları Nelerdir?

  Fethiye araç kiralama konusunda bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Fethiye araç kiralama konusunda kişilerden istenen ilk şey sürücü belgesi oluyor. Öte yandan 18 yaş üzeri olunması gerekirken, kiralanacak gün sayısına göre aracın sigortasının yaptırılması da gerekiyor. Diğer tüm şehirlerde olduğu gibi Fethiye araç kiralama da bu noktada oldukça ciddi bir prosedür izliyor. Ayrıca en az 24 saati kapsayan Fethiye günlük kiralık araç olarak kiralanabiliyor. Fethiye kiralık araç fiyatları da kiralama seçeneklerine göre değişkenlik gösteriyor. Öyle ki toplam yapılacak kilometre, aracın modeli, sigorta seçeneğini olup olmaması da fiyatların belirlenmesinde ki kriter oluyor. Fethiye araç kiralama olanaklarına Fethiye'deki acentelerle kolayca ulaşabilirsiniz. Harika bir villada hayallerinizi süsleyen konaklama seçeneklerine ise Villa Reyonu sitesinin avantajlı seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

   

  Genel
  Hemen Ara!
  WhatsApp Destek!
  ×Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
  ×REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  REZERVASYON DETAYLARI
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  ÖDEME PLANI
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  Toplam Tutar :
  ×
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış
  Özellik