villareyonuÇalışma Saatleri : 09:00 - 23:59
villareyonu
  29Mart2021

  Kayıt Dışı Apart ve Villa Kiralamaya Dikkat

  Kayıt Dışı Apart ve Villa Kiralamaya Dikkat

  Tatil deneyiminizin eksiksiz ve istediğiniz konforda yaşanmasının en kilit noktalarından biri konaklamayı seçtiğiniz yer. Geniş imkanlarıyla kiralık villa ya da apart içinde konaklanıp geçirilecek olan tatil, son zamanlarda gittikçe artan bir tercih oluyor. Özellikle pandemi dönemi ve sonrası, insanlar kalabalık ortak alanların olduğu, müşteriyi sınırlandıran oteller yerine, kendi özel alanlarını koruyabilecekleri ve bir nebze daha güvende hissedebilecekleri villalara yönelmeye başlıyor. Artan yoğun talep üzerine de kiralık villa, apart sayılarında yükselme görülüyor. Seçenekler çoğaldıkça, doğru tercih yapmak daha zor olabiliyor. Tercihinizi yaparken izleyeceğiniz yollar, sizi hem kuşkularınızdan hem de beklenmedik sonuçlara yol açabilecek yanlış anlaşılmalardan kurtaracak.

   

  Villa Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Konakladığınız yerin konforlu, güvenilir ve huzurlu olması tatilinizin kalitesini belirlemekte çok önemli nokta olduğundan, tatil sürecinizin kalitesini artıracak olan doğru konaklama yeri seçimi oldukça önem arz ediyor. Dikkatli ve tedbirli yapacağınız seçim, istediğiniz gibi sizi memnun edebilecek bir tatili yaratır. Villa kiralamaya karar verdikten sonra, dikkat edebileceğiniz noktalardan önemlileri şu şekilde sıralanabilir:

  • Konaklamak istediğiniz villayı bir web siteden kiralayacaksanız, sitenin güvenilir olması çok önemli. İletişim bilgilerine dikkatlice bakılmalı, şirket araştırılmalıdır.
  • Kiralamayı düşündüğünüz villanın fotoğraflarını bir sürprizle karşılaşmamak için dikkatlice incelemelisiniz. Mekanın havuzu, ek hizmetleri, ekipmanları, büyüklüğü, oda sayısı, yatak kapasitesi hakkında önceden fikir edinmeniz, daha sağlıklı olacaktır.
  • Ailenizle ya da arkadaşlarınızla tüm kalabalıktan uzakta, mahremiyet içinde tatilinizi geçirmek istiyorsanız ya da merkeze yakın ve her yere ulaşımı olan bir villa istiyorsanız villanın nerede konumlandığına özellikle bakın. Villanın bulunduğu konumun, detay bilgisinde yazması gerekiyor. Konumunu iyice anladıktan sonra, isteyip istemediğinize karar verin.
  • Kiralamadan önce, ücrete her şey dahil mi yoksa ek ücret isteniyor mu iyice araştırın. Emin olduktan sonrasında da kira sözleşmesi talep ederseniz, daha sonra karşınıza çıkabilecek sürpriz ücret talepleri karşısında hakkınızı arayabilirsiniz.
  • Kiralayacağınız villanın alarm, kamera gibi güvenlik sistemi olup olmadığını sorgulamanız, ya da bulunduğu mahallenin güvenilirliğine dikkat etmeniz içinizin rahat etmesi açısından daha iyi olacaktır.

   

  Güvenli Apart Kiralama

  Tatil deneyimini kendi evindeymiş gibi rahat bir biçimde yaşamak isteyenlerin tercihi olan apartlarda, seçiminizi yaparken, güvenilir, profesyonel ve işinde tecrübeli bir firmayla iletişimde olduğunuzdan emin olun. Size birçok avantaj sunacak olan apart konforunu tam anlamıyla yaşayabilmek için, apartınızı seçmeden önce, kaç kişi olarak ikamet edeceğinizi iyice düşünün. Oda sayılarını buna göre tercih edin. Konseptiniz her neyse buna uygun çeşitlilikte seçenekler sunan Villa Reyonu bünyesinden seçiminizi yaparak istediğiniz apart hizmetinden yararlanabilirsiniz.

   

  Güvenli Villa Kiralamak İçin...

  Villa ve apart kiralamaya olan talep arttıkça, fırsatçılar için de bir kapı doğuyor maalesef. Bu sebeple kesinlikle güvendiğiniz ve emin olduğunuz siteleri tercih etmeniz; sürekli iletişim halinde olabileceğiniz, geri bildirim verebilen, ilgili temsilcilerle etkileşim halinde olmanız çok önemli. Odaların sayısı, ek ücretler, konum ve güvenlik gibi önemli unsurlar konusunda, hızlı bir şekilde geniş bir bilgi veren firmayı tercih etmelisiniz. İletişimde bulunduğunuz firmanın kurumsal olduğuna emin olmalı, istenmedik sonuçlar yaşanmaması için ulaşılabilirliğini kontrol etmelisiniz.

  Sektör haline gelmiş kayıt dışı turizm içinde, güvenilir olmayan kayıt dışı villa seçimleri yerine kurumsal bir sitede bu araştırmaları yaparsanız, kafanızı kurcalayan olası villa-apart kiralarken karşılaşılan sorunlar, sizin için soru işareti olmaktan çıkacaktır.

  Tüm araştırmaları yaptıktan sonra, içiniz rahat bir şekilde, hak ettiğiniz tatili yaşayabilirsiniz. Seçiminizi daha da kolaylaştırmak adına, villareyonu.com’un çeşitli villa kategorilerinden, yaşam tarzınıza, istediğiniz konuma, aileniz ile ya da arkadaşlarınız ile yaşamayı düşündüğünüz tatil deneyimine göre size uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Villa Reyonu'na güvenin tatilinizin keyfini çıkarın.

   

  Genel
  Hemen Ara!
  WhatsApp Destek!
  ×Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
  ×REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  REZERVASYON DETAYLARI
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Isıtma Ücreti :
  ÖDEME PLANI
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  Toplam Tutar :
  ×
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış
  Özellik
  Tıklayın Sizi Arayalım
  Talebiniz AlındıSizi En Kısa Zamanda Arayacağız.
  x
  Sizi arayalım!Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

  Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin