Çalışma Saatleri: 09:00 - 20:00

Kiralık Villalar

4 VİLLA 0-12 arası görüntüleniyor

Kiralık Villalar

Yeni Nesil Tatilcilik: Kiralık Villa Sistemi

Son yıllarda değişen tatil yapma alışkanlıkları ile beraber kiralık villa tatiline olan ilgi giderek artıyor. Tatil denince akıllara gelen beş yıldızlı otellerin yerini her geçen yıl daha çok alan bu tatil biçimi, birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Peki nedir bu tatil yöntemi?

 

Villa Tatili ile Geleneksel Tatil Yöntemlerine Meydan Okuyun

Kiralık villa tatili ile beraber otellere veda ettikten sonra tatil yapmak istediğiniz şehri ve kalmak istediğiniz villayı seçebilirsiniz. Kendi isteklerinize uygun villayı bulduktan sonra ise yapmanız gereken tek şey bavullarınızı alıp kiralık villanıza yerleşmektir. Kiraladığınız süre içerisinde villanın tüm özelliklerini dilediğinizce kullanarak aileniz ve dostlarınızla eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Evinizin Konforunu Kiralık Villanıza Taşıyın

Villa kiralama yöntemini diğer tatil seçeneklerinden ayıran birçok avantaj sayabiliriz. Tatilinizin tadını çıkarırken bir yandan kendinizi evinizde gibi hissedebilmek en büyük avantajlarından biri. Villanızın içine istediğiniz gibi yerleşebilirsiniz. Unutmayın; yemek saatlerini kovalamak zorunda değilsiniz, yemeğinizi de kendiniz yapabilirsiniz. Bir odanın içinde tıkılmak ve orayı yalnızca uyumak için kullanmak yerine villanızı bir yaşam alanı haline getirebilir ve dilediğiniz rahatlıkta istediklerinizi yapabilirsiniz.

Kiralık villanın bir diğer avantajı ise kalabalık grubunuz ile beraber dilediğiniz gibi bir eğlenme şansı tanımasıdır. Hep beraber aynı evde kalabilir ve villanın tüm olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ayrı ayrı otel odalarında kalmak yerine eğlencenizi evinize taşıyabilirsiniz.

Başka insanlardan uzak, kendi halinizde bir tatil arıyorsanız da kiralık villalar tam size göre. Sessizlik ve sakinlik içinde kafanızı dinleyebilir, yakınlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Şehrin gürültüsünden kaçarken tatil köylerinin karmaşasına yakalanmamak için kendinize bir villa kiralamak sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Pandemi dönemi sebebiyle de tatile çıkmak konusunda endişeleriniz varsa onları silip atabilirsiniz. Birçok insanın kalabalıklardan kaçındığı bu dönemde herkesten uzak bir tatil fırsatı kiralık villalarda sizleri bekliyor. Siz yerleşmeden dezenfekte edilen ve hijyen koşulları sağlanan villalar sayesinde içiniz rahat olabilir, huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

 

Hayalinizdeki Eve Kiralık Villa ile Kavuşun

Kiralık villalar oda sayıları, havuz bulundurma durumu, bahçe genişliği ve banyo sayısı gibi villanın bulundurduğu imkanlara göre sınıflandırılırlar. Bunların yanında villanın konumu da sınıflandırmada önemli bir faktördür. Deniz manzaralı, doğanın içinde, merkezde… Tamamen sizin seçiminize bağlı. Bu villaların kullanım amacına göre de çeşitleri mevcuttur. Örneğin balayı villasında eşsiz bir balayı geçirebilir veya muhafazakar bir villada çevreden uzak kendinize özel havuzunuz ve dışardan görünmeyen eviniz ile ailenizle beraber güzel bir tatil yapabilirsiniz.

 

Villa Kiralarken Nelere Dikkat Etmeli?

Villanızı seçerken konumuna, bulundurduğu imkanlara ve kendi isteklerinize bir göz gezdirmelisiniz. Villanızda doyasıya yüzmek istiyorsanız kiralık havuzlu villa çeşitlerine bakmalısınız. Eğer çocuğunuz varsa çocuk havuzlu villalar tam size göre. Villada kaldığınız süre boyunca şehir hayatını da yaşamak istiyorsanız gideceğiniz şehir sizin için önemli bir kriter olacaktır. Kendi arzularınızı ve villanın olanaklarını düşünerek size en uygun villayı bulmalısınız.

 

Günlük ya da Haftalık Villa Kiralama Olanakları ve Fiyatlandırma

Villalar bulundurdukları olanaklara ve konumlarına göre fiyatlandırılır. Kaldığınız süreye bağlı olarak gereken fiyatlar önceden belirlenir. Günlük kiralık villa seçenekleri olduğu gibi haftalık kiralık villa seçenekleri de mevcuttur. Kalmak istediğiniz süreye ve villanın boş olma durumuna göre en uygun villayı seçebilirsiniz.

 

Villa Reyonu ile Hayalinizdeki Kiralık Villaya Ulaşın

Villa Reyonu birbirinden farklı mekânda, birbirinden farklı tipte villaları ile size en uygun tatilin kapılarını aralıyor. Farklı bütçelere hitap eden villaları ile herkese tatil fırsatı sunmayı amaçlıyor. Sizin sağlığınızı her şeyden önde tutarak villaları büyük bir özen ile dezenfekte ederek sizleri huzurlu bir tatile davet ediyor. Siz de şehrin huzursuzluğundan kaçmak ve güzel bir tatile kavuşmak istiyorsanız Villa Reyonu’ndan yerinizi şimdiden ayırtın ve eşsiz bir deneyime hazır olun.

E-Mail Listesi

Mail adresinizi ekleyin yenilik ve kampanyalardan haberdar olun!

WhatsApp Destek
Müşteri Temsilcileri
Sizi arayalım! Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin

Tıklayın Sizi Arayalım