villareyonuÇalışma Saatleri : 09:00 - 23:59
villareyonu
  İptal Şartları

  REZERVASYON VE ÖDEME VE İPTAL ŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

  VİLLAREYONU hesabına yatırılan, villa/apart/daire bedelinin ön ödeme ( hangi kanaldan yapılmış olursa olsun ) bedeli her ne olursa olsun  seyahat başlangıcına  90 günden az kaldıysa müşteriye geri ödenmeyecektir.

  İptal koşulları ;

  a) Rezervasyon için gönderilen ön ödemenin, Seyahat başlangıcından önceki 90. güne kadar olursa iadesi vardır.

  b) Seyahat başlangıcından önceki 60. güne kadar olursa, müşteri, toplam kiralama bedelinin %30’unu ödemek zorundadır.

  c) Seyahat başlangıcından önceki  29.gün ile seyahat başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse müşteri seyahat bedelinin %100’ünü ödemek zorundadır.

  Müşterinin kendi isteği doğrultusunda, villa/apart/daire bedellerinin tamamını VİLLAREYONU'na ödemesi durumunda (EFT ile veya havale ile veya peşin olarak veya kredi kartı ile tek çekim halinde ) ödeme yaptığı andan itibaren villaya/aparta/daireye 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan bedelin %30 (yüzde otuz) u yanacaktır. Geri kalan %70’i (yüzde yetmiş ) müşterinin bildireceği hesap numarasına iade edilecektir. Gönderim masrafları da bu paranın içerisinden kesilecektir.

  Eğer rezervasyon iptali villaya/aparta/daireye giriş tarihinden 29 gün veya daha az gün önce gerçekleşir veya villaya/aparta/daireye giriş yapılmaz ise ve/veya villada/apartta/dairede hiç konaklama olmaz ise ödenmiş toplam seyahat ücreti müşteriye iade edilmez.

  Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemlerinden dolayı ortaya çıkabilecek olan maddi zarar VİLLAREYONU’na yükletilemez. Bu türde bir maddi zarar, komisyon ücreti vs. gibi yükler müşteriye iade edilecek paranın içerisinden kesilir.

  Herhangi bir nedenle, villa/apart/daire rezervasyonunun VİLLAREYONU tarafından iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa/apart/daire varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve “mücbir sebepler” maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir.

  Ayrıca bazı villalarımıza/apartlarımıza/dairelerimize özel (villa/apart/daire internet detay sayfasında belirtilmiştir), ödenmiş olan kaporanın tamamı ve bu villalarımıza/apartlarımıza/dairelerimize özel (villa/apart/daire internet detay sayfasında belirtilen; rezervasyon tarihine 30 gün kala kala villa kiralama bedelinin tamamının ödenmesi gereken villalar/apartlar/daireler için) toplam villa/apart/daireler kiralama bedelinin tamamı, müşteriden tahsil edilir. Rezervasyonu iptal etse dahi, hiç bir ücret iade edilmez.

  Müşterinin, kalan ödemeyi zamanında yapmaması halinde, VİLLAREYONU, söz konusu rezervasyonu iptal etme, daha önce ödenmiş olan ücreti geri ödeme yapmama ve bu villaya/aparta/daireye başka bir rezervasyon alma hakkını saklı tutar.

  Rezervasyon iptalleri, yazılı olarak (elektronik posta ile veya iadeli taahhütlü mektup ile) yapılabilir. Telefon yolu ile konuşarak yapılan rezervasyon iptallerinin geçerliliği kesinlikle yoktur. Rezervasyon iptalleri, VİLLAREYONU ‘nun eline, yazı, ulaştığı andan itibaren geçerlidir.

  Müşterinin kusurundan kaynaklanan bir sebep veya usulüne uygun olarak yazılı bildirim yapılmaksızın sözleşmenin feshi durumları dahil olmak üzere villa/apart/daire’nin iş bu sözleşmenin tarafların açık beyanıyla rezervasyon onayından itibaren geçerli olmak kaydıyla, villa/daire/apartın kullanılmamasından VİLLAREYONU sorumlu tutulamaz.

  Sözleşmede gösterilen bedelin tümü villa/apart/dairenin kararlaştırılan teslim tarihinde muaccel hale gelip, VİLLAREYONU’nun bu yöndeki tüm hukuki hakları saklıdır.

  Hemen Ara!
  WhatsApp Destek!
  ×Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
  ×REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  REZERVASYON DETAYLARI
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Isıtma Ücreti :
  ÖDEME PLANI
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  Toplam Tutar :
  ×
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış
  Özellik
  Tıklayın Sizi Arayalım
  Talebiniz AlındıSizi En Kısa Zamanda Arayacağız.
  x
  Sizi arayalım!Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

  Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin