Çalışma Saatleri: 09:00 - 20:00

  Kayaköy Kiralık Villalar

  15 VİLLA 0-12 arası görüntüleniyor

  Kayaköy

  Kayaköy Muğla Fethiye’nin en eski yerleşim yerlerinden biridir. Geçmişi çok eskilere dayanan bu antik kentin, doğa ve tarih ile bezenmiş mekânları özellikle meraklısı için bulunmaz fırsattır. Kayaköy’ün geçmişine baktığımızda, M:Ö: 300. Yılda kurulmuş Likya uygarlığının, Karymlassos kentinin sınırları içerisinde kalmış olduğunu görüyoruz. Rum halkı bu antik kentte 17. Yüzyıldan 1923 yılına kadar yaşamını sürdürmüştür. 1957 Fethiye depreminde yıkılan köy büyük hasar görmüştür. Bu feci doğa olayının ardından ayakta kalmayı başaranlar kilise, şapeller ve 40 ev olmuştur. Kayaköy için aynı zamanda sessiz ve ıssız olması nedeni ile Hayalköy ismi de kullanılmaktadır. Fethiye’ye 12 km uzaklıktadır. Kayaköy mevkii tarihi Rum köyü ve ağaçlarla çevrili, yemyeşil doğası ile ziyaretçilerine bol miktarda oksijen sunmaktadır. Gemiler plajı Kayaköy’e 6 km uzaklıkta olup, yat turlarının uğrak noktası konumundadır. Kayaköy’de haftalık kiralık villalar ile, tatilinizi tarih ve doğa ile iç içe geçirmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda ev ortamında rahatı ve konforu yaşayarak tatil standartlarınızı yükseltebilirsiniz.

  Fethiye Kayaköy doğa ve tarih ile iç içe tatil yapmak isteyen misafirlerin vazgeçilmez mekânlarındandır. Dik bir yamaçta bulunan Kayaköy, dar sokakları ve mimari dokusu ile dikkatleri üzerine çeken, önemli turistik merkezlerden biridir. Kayaköy’de tatil yapmak için gelen misafirler genellikle eski Kayaköy’ün düzlük alanına kurulmuş olan, yeni Kayaköy bölümünde tatil yapmaktadırlar.

  Kayaköy’de villa kiralama sistemi oldukça yaygın olup, rahatına ve keyfine düşkün olanların, en çok tercih ettiği konaklama sistemidir. Villalar içerisinde bulunan kurulu düzen ile evinizdeki konforu yakalayabilir, bu tarihi beldeyi keşfetmek için sarf ettiğiniz enerjiyi yeniden kazanmak için, ister villanın bahçesinde, ister havuzunda yada rahat edebileceğiniz her alanında dinlenme fırsatı bulabilirsiniz.

  Kayaköy’de villada tatil yapmak isteyen misafirler için market ve restoranlar hizmet vermektedir. Her türlü ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunulmaktadır. Orman ve dağ manzaralı bu villalarda daha çok, dingin ve sakin bir tatil tercih edenler talepte bulunmaktadır. Bol ağaçlık alanı ile oksijen bakımından zengin havası, misafirlere enerjik hissetmelerini sağlamaktadır.

  Kayaköy kiralık villaları içerisinde bulunan, yüzme havuzu ve bahçesi düzenli olarak temizliği yapılmaktadır. Bu villalarda kalarak Fethiye ve Hisarönü beldelerinde vakit geçirebilirsiniz. Kayaköy’de üretilen yöresel ürünlerin başında yer alan kahvaltılıklar, peynirler, ev yapımı reçeller ile köy kahvaltısı yapabilirsiniz. Dilerseniz bu kahvaltılıkları alarak kendi villanızda da tüketebilirsiniz.

  Kayaköy kiralık villaları ile konaklama seçiminizi yaptıktan sonra, sizlere düşen artık tatil aktivitelerinin keyfine varmak olacaktır. Safariden tutun, kültür gezilerine, doğa yürüyüşlerinden, yamaç paraşütüne, su sporlarından, tekne turlarına varıncaya kadar dilediğiniz aktiviteye katılıp, tatili doyasıya değerlendirebilirsiniz. Kayaköy yazlık villalar, misafirlerine vermiş olduğu önemin altını çizerek düzenli temizlik ve bakım yapılarak, temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Arzu edildiği takdirde ekstra temizlik hizmeti verilmektedir. Sizler de Fethiye Kayaköy villaları ile tatil keyfinizi konforla buluşturabilirsiniz.

  E-Mail Listesi

  Mail adresinizi ekleyin yenilik ve kampanyalardan haberdar olun!

  WhatsApp Destek
  Müşteri Temsilcileri
  Sizi arayalım!Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

  Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin

  Tıklayın Sizi Arayalım