villareyonuÇalışma Saatleri : 09:00 - 01:00
villareyonu

  Nasıl Kiralarım

  1. Villa Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

  Ülkemizde turizm sektöründe son yıllarda büyük ivme kazanan Villa Tatili ile kendi evinizdeki konforu tatilde de yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz. Standart bir otele gittiğiniz de belli kurallar çerçevesinde yaşamak zorundasınız. Özellikle çocuklu aileler, tatil esnasında otellerde rahat hareket edememektedir. Ancak Villa Tatilini tercih ettiğiniz de bu şekilde kısıtlamalar söz konusu değildir. Dilediğiniz zaman size özel havuza girebilir, dilediğiniz zaman dinlenebilir, dilediğiniz zaman da bölgeyi keşfedebilirsiniz. Villa Reyonu olarak sizlere bu sektörde rehberlik etmekten mutluluk duymaktayız. Uzun yıllardan beri sektörü yakından takip eden firmamız, tüm tecrübeleri ile sizi en doğru tercihe yönlendirmektedir.

  2. Villa Reyonu Sitesinde Nasıl Yazlık Kiralanır?              

  Villa Reyonu sitesinde iki şekilde rezervasyon yapabilirsiniz. Bunlar web sitemizde yer alan iletişim numaralarını kullanıp, satış destek ekibimize ulaşarak telefon ile yapacağınız rezervasyonlar ve online yapacağınız rezervasyonlardır. 

  2.1. Online Rezervasyon Nasıl Yapılır?

  Online olarak web sitemizde yer alan kiralık villalar linkine tıklayarak tüm villa seçeneklerini listeleyebilirsiniz. Sonrasında seçtiğiniz villanın üzerine tıklayarak detay sayfasını açıp, masaüstü pc görünümünde sağ kısımda yer alan Yerini Ayırt bölümünden, mobil görünümde ise alt kısımda yer alan rezervasyon butonuna basarak karşınıza çıkan Yerini Ayırt kısmından, giriş çıkış tarihlerinizi ve kişi sayınızı girerek müsaitlik sorgulayıp, talep gönder butonuna basarak açılan formu eksiksiz ve düzenli olarak doldurarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz Rezervasyon Departmanımız tarafından incelenerek en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte rezervasyonunuzun her aşamasını formda doldurduğunuz mail adresinize gelecek bilgi mailleri ile takip edebilirsiniz. 

  2. 2. Villaya Giriş/Çıkış

  Villa Reyonu üzerinden kiralanan villalarda standart olarak Giriş Saati : 16:00, Geç Giriş Saati 23:00 olup, Çıkış Saati : 10:00 şeklindedir. Giriş Saati ve Çıkış saati arasında kalana zamanda ise villaların temizlik ve son kontrolleri yapılmaktadır. Villa girişlerinden teslimat tarafımızdan yapılmaktadır. Yine çıkış esnasında da son kontroller tarafımızdan yapılmaktadır.

  2. 3. Müşteri Sorumlulukları

  Müşterilerimiz kiraladıkları yazlık konutun, tüm eşyalarını ve mobilyalarını kullanmaya yetkilidir. Ancak giriş tarihinden itibaren tüm eşyaların, mobilyaların ve ekipmanların sorumluluğu kendilerine ait olmaktadır. Bu nedenle;

  + Kullanım esnasından olası bir eşyanın zarar görmesi durumunda firmamıza bilgi verme sorumlulukları bulunmaktadır.

  + Konaklama süresi boyunca eşyaların zarar görmesi durumunda, çıkış öncesi zararı karşılamakla mükelleftirler.

  + Yine konum itibariyle yan binalarda bulunan sakinleri rahatsız edici davranışlarda bulunmamakla mükelleftirler.

  + Kiralanan villada kanunen yasak olan uyuşturucu, silah vb bulundurulması yasaktır.

  + Ayrıca hakkında yakalama kararı bulunan kişilerin villada barındırılması da yasaktır.

  + Villa kiralama süresi boyunca kişinin, kendi kusurundan ve diğer konaklayan misafirlerden kaynaklı doğabilecek kazalardan kişiler kendileri sorumludur.

  + Tüm villalar için maksimum kişi sayısı belirtilmiş olup, konaklama süresi boyunca belirtilen makbuzda onaylanan kişi sayısı geçilemez. Olası böyle bir durumda ekstra kişinin konuttan ayrılması ya da ek ücret ödemesi istenecektir.

  + Müşteriler Villa Kiralama esnasında vermiş oldukları bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt eder. Ve eksik ya da yanlış bilgilerden doğabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

  Hemen Ara!
  WhatsApp Destek!
  ×Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
  ×REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  REZERVASYON DETAYLARI
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Isıtma Ücreti :
  ÖDEME PLANI
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  Toplam Tutar :
  ×
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış
  Özellik
  Tıklayın Sizi Arayalım
  Talebiniz AlındıSizi En Kısa Zamanda Arayacağız.
  x
  Sizi arayalım!Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

  Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin