villareyonuÇalışma Saatleri : 09:00 - 23:59
villareyonu
  15Ekim2022

  2023 Resmi Tatiller

  Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte insanların merak ettiği konulardan birisi de 2023 resmi tatiller kaç gün olacağı ve hangi günlere denk geleceğidir. Günümüzde artık tatil severler, tatil planlarını resmi tatillere göre günler hatta aylar öncesinde planlamaya başlıyorlar. Resmi tatil ve dini bayram günleri çalışanlar tarafından merak edildiği gibi öğrenciler tarafından da merak konusudur. Bu amaçla 2023 resmi tatiller ne zaman, kaç gün sürecek, hangi güne denk geliyor gibi soruların cevaplarını araştırmaya başlıyorlar. 2023 tatil günleri ile ilgili bilgilendirici ve tatilinizi planlarken yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bir yazı hazırladık.

  2023 Ramazan Bayramı Tatili Ne Zaman ve Kaç Gün?

  2023 Ramazan Bayramı tatili ne zaman ve kaç gün olacağı yılın ilk uzun tatili olması açısından merak edilen bir konudur. Ramazan Bayramı tatili 20 Nisan’da başlayıp 23 Nisan’da son bulacak. Hicri takvime göre hesaplanan Ramazan Bayramı her yıl miladi takvime göre 11 gün önce kutlanmaktadır. 20 Nisan perşembe gününe denk gelen Ramazan Bayramı Arife günü yarım gün tatil oluyor. 21 - 22 - 23 Nisan günleri ise tam gün tatil olacak. Ramazan Bayramı tatili toplamda 3,5 gün sürecek.

  2023 Kurban Bayramı Tatili Ne Zaman ve Kaç Gün?

  En uzun dini bayram olan Kurban Bayramı tatili ne zaman başlayacak ve kaç gün sürecek sorusu merakla cevaplanması beklenen bir sorudur. 2023 Kurban Bayramı 27 Haziran'da başlayacak ve 1 Temmuz’da sona erecektir. Kurban Bayramı arifesi 27 Haziran Salı gününe denk geliyor. 28- 29- 30 Haziran 1 Temmuz günleriyle beraber toplamda 4,5 gün sürecek. Peki Kurban Bayramı tatili 9 güne uzatılır mı? Bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır. Arife günü salı gününe denk geldiği için pazartesi gününün de tatil ilan edilerek Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılması bekleniyor.  

  2023 Tatil Günleri ve 2023 Resmi Tatil Takvimi

  Aşağıdaki tabloda 2023 resmi tatiller ile ilgili 2023 tatil günleri takvimi hazırladık. Tatilinizi bu detaylı listeye bakarak planlamaya başlayabilirsiniz. Kafa karışıklığına neden olmadan net bir şekilde tablolaştırılarak doğru bir şekilde planlama yapabileceğiniz 2023 resmi tatil günleri takvimini incelemeye başlayabilirsiniz.

  Tatil

  Gün

  Tarih

  Süre

  Yılbaşı

  Pazar

  1 Ocak

  1 gün

  Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  Pazar

  23 Nisan

  1 gün

  Emek ve Dayanışma Günü

  Pazartesi

  1 Mayıs

  1 gün

  Ramazan Bayramı

  Arife: Perşembe, Bayram:Cuma, Cumartesi, Pazar

  Arife: 20 Nisan,Bayram:21-22-23 Nisan

  3,5 gün

  Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

  Cuma

  19 Mayıs

  1 gün

  Kurban Bayramı

  Arife:Salı, Bayram:Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi

  Arife:27 Haziran, Bayram:28-29-30 Haziran 1 Temmuz

  4,5 gün

  Demokrasi ve Milli birlik Günü

  Cumartesi

  15 Temmuz

  1 gün

  Zafer Bayramı

  Çarşamba

  30 Ağustos

  1 gün

  Cumhuriyet Bayramı

  Arife:Cumartesi, Bayram:Pazar

  Arife:28 Ekim, Bayram:29 Ekim

  1,5 gün

   

  Not: Tabloda Arife olarak gösterilen günler yarım gün resmi tatildir.

  2023 Resmi Tatillerde Villa Tatilinizi Hemen Planlayın! 

  Günümüzde herkes yoğun bir çalışma temposuna sahiptir. Bütün yılın yorgunluğunu ve stresini atmak, huzurlu bir yerde dinlenmek için tatilinizi 2023 resmi bayramlar ile birleştirerek uzun bir tatil planlayabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinize ve kendinize daha fazla vakit ayırarak dolu dolu bir tatil geçirebilirsiniz. 2023 resmi tatiller ile ilgili tarihlere uygun bir villa tatili planlayabilirsiniz.  

  Tertemiz, oksijen deposu yemyeşil bir orman içinde, doğanın ortasında ve deniz manzaralı bir villada evinizin konforunda huzurlu, sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Lüksü ve konforu bir arada bulabileceğiniz villa kiralama seçenekleri ile gözlerden uzak bir şekilde ailenizle, eşinizle veya arkadaşlarınızla huzurlu bir tatil yapabilirsiniz. Korunaklı bahçe alanı, özel havuzu ve geniş yaşam alanları ile kiralık villalar son yıllarda popülerliğini oldukça arttırmıştır. Deniz ve doğa manzaralı villalar, jakuzli, çocuk havuzlu, evcil hayvan izinli villalar, muhafazakar villa ve balayı villaları gibi geniş bir villa portföyü bulunmaktadır. Ege ve Akdeniz Bölgelerinin en gözde tatil beldelerinde 2023 resmi tatillerde villa tatilinizi Villa Reyonu’ndan hemen planlayabilirsiniz.   

  Genel
  Hemen Ara!
  WhatsApp Destek!
  ×Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
  ×REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  REZERVASYON DETAYLARI
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Isıtma Ücreti :
  ÖDEME PLANI
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  Toplam Tutar :
  ×
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış
  Özellik
  Tıklayın Sizi Arayalım
  Talebiniz AlındıSizi En Kısa Zamanda Arayacağız.
  x
  Sizi arayalım!Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

  Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin