villareyonuÇalışma Saatleri : 09:00 - 01:00
villareyonu

  2024 YILI VİLLA REYONU ÇALIŞMA KOŞULLARI

  • 2024 yılı itibariyle komisyon oranı %20 ve ön ödeme tutarı %35 olarak belirlenmiştir (Ön ödeme tutarı ev sahibi isteği doğrultusunda değerlendirmeye alınabilir).
  • İptal şartlarımıza göre mücbir sebep içerisine giren durumlarda misafirlerimizden belge talep edilmektedir. Belge değerlendirmesi sonucunda misafirin ön ödemesi askıya alınır ya da ön ödeme tutarı misafire iade edilir.
  • Misafirin geçersiz(keyfi) sayılan iptallerinde ise ön ödemesi yanar ve girişe 30 günden daha az süre kalan iptal taleplerinde geri kalan ödeme de misafirden tahsil edilmek üzere hukuk birimine yönlendirilir.
  • Villa Reyonu tarafından tahsil edilen hizmet bedeli mücbir sebepler dışında iade edilmeyecektir. Hizmet bedeli acentenin vermiş olduğu hizmete karşılık kendisinde kalacaktır.
  • Villa Reyonu hizmet bedeli iptal edilen tarihlere yeni rezervasyon alınması ya da alınmaması durumunda eski rezervasyona ait olan ön ödeme tutarı ev sahibine iade edilmeyecektir.
  • Misafir karşılama ev sahibine aittir.
  • Ön ödemeyi %35 talep eden ev sahiplerinin komisyon harici kalan ödemeleri misafir giriş yaptıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde ödenir.
  • Misafirin villa içerisinde yaşayacağı olumsuz durumlar ile ev sahibi veya bakımcı ilgilenir.
  • Evden kaynaklanan yaşanabilecek tüm sorunlar ev sahibi sorumluluğundadır. Villa Reyonu sitesinde yer alan ve daha önce ev sahibi tarafından bildirilmiş ve onaylanmış villaya ait özelliklerden herhangi birinin kullanımında (temizlik, arıza ya da misafirin villayı taahhüt edildiği gibi sorunsuz kullanamamasına sebep olan durumlar da) oluşacak problemlerde misafire yapılması gereken iade tutarı ev sahibi tarafından karşılanacaktır.
  • Villa sahibi ya da yetkilisinin hatasından kaynaklı oluşan rezervasyon çakışmalarında, misafir farklı bir villaya geçirilirse arada oluşan fark villa sahibi tarafından karşılanacaktır.

  Opsiyonel Seçenekler

  • İptal durumlarında Villa Reyonu kendi hizmet bedelini iade etmemektedir. Ön ödemeden hak talep eden villa sahiplerimiz için misafirden alınan rezervasyon ön ödeme tutarı %40 olarak belirlenecektir.  Herhangi bir iptal durumunda %20 ön ödeme Villa Reyonunda kalıp diğer %20 oran(kaparo farkı) ise villa sahibine iletilecektir. İptal olan tarihlerin satılması durumunda ise %40 ön ödeme Villa Reyonundan kalacaktır.
  • Rezervasyon aşamasında %20 ön ödeme alınmasını talep eden villa sahipleri, herhangi bir iptal durumunda ön ödemeden hak talep edemeyecektir.
  • 2024 yılında 12 Ay Taksit Kampanyası’na katılmak isteyen villa sahiplerimiz, ödemenin tamamını bankadan almayı kabul etmeleri durumunda bu kampanyaya dahil edilecektir.
  • Yukarıda bahsi geçen villa/villaların tarafıma ait ya da işletmecisi olduğumu ve yukarıda yazılı olan sözleşme maddelerini kabul ve taahhüt ederim.
  Hemen Ara!
  WhatsApp Destek!
  ×Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
  ×REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  REZERVASYON DETAYLARI
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  Isıtma Ücreti :
  ÖDEME PLANI
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  Toplam Tutar :
  ×
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış
  Özellik
  Tıklayın Sizi Arayalım
  Talebiniz AlındıSizi En Kısa Zamanda Arayacağız.
  x
  Sizi arayalım!Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

  Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin