villareyonuÇalışma Saatleri : 09:00 - 23:00
villareyonu
  S.S.S

  Villa Reyonu internet sitesi üzerinde görüp beğenmiş olduğunuz villanın içeriğine girdiğinizde müsaitlik takvimine bakarak tarihlerinizin uygun olup olmadığınızı öğrenebilir, ardından yan tarafta bulunan rezervasyon formu kısmını dilediğiniz tarihleri ve kişi sayınızı seçerek doldurabilirsiniz.

  Bir sonraki aşamada karşınıza çıkan yönlendirme sayfasında belirtilen kişisel bilgilerinizi doldurarak, ön ödeme şeklinizi (havale, kredi kartı, western union) seçip oluşturduğunuz rezervasyon talep formunu bize iletebilirsiniz.

  Talebin incelenmesi ve ev sahibiyle görüşülmesinin ardından rezervasyon onayınız tarafınıza ödeme maili ile birlikte iletilir. Ödemeyi tamamlamanızın ardından yine aynı mail üzerinden size rezervasyon onay formunuz, iptal koşullarının ve konaklayacak olan misafirlerimizin dikkat etmesi gereken hususların bulunduğu bir dizi pdf dosyası tarafınıza iletilir.

  Bu noktadan sonra, evimizi resmi olarak kiralamış bulunmaktasınız. Konaklama tarihinizden iki gün önce sizinle paylaşmış olduğunuz telefon numarası üzerinden iletişime geçilerek ofisimizin adresi ve iletişim kurabileceğiniz yetkililerimizin numaraları paylaşılır.

  Vizyonu ve misyonu misafirlerine kaliteli ve unutulmaz bir tatil yaşatmak olan firmamızın, 500’den fazla villa portföyü ile bünyemize yeni villalar katarak misafirlerimize talep ettikleri tatil evini sunma gayesi ile çalışmakta ve memnuniyetinizle büyümekteyiz. 

  İnternet sitemiz üzerinden beğeninize sunulan bütün villalarımız sürekli olarak kontrol edilerek bilgileri ve görselleri güncel tutulmaktadır. Bu sebeple villa bilgi ve görsellerimize güvenebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşımlarımızı takip ederek villalarımıza ait videoları ve konaklayan misafirlerimizin paylaşmış olduğu görselleri inceleyerek güvenilirliğimizi teyit edebilirsiniz.

  Web sayfamızda veya sosyal mecralarda paylaştığımız fiyatlar villanın toplam fiyatıdır. Kişi başı fiyat uygulamamız bulunmamaktadır. (Örnek : 4 kişi konaklama kapasitesine sahip bir villada 2 kişi de kalsa 4 kişi de kalsa villanın fiyatı aynıdır.)

  Hemen Ara!
  WhatsApp Destek!
  ×Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
  ×REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :
  REZERVASYON DETAYLARI
  Konaklama Tutarı :
  Elektirik Ücreti :
  Temizlik Ücreti :
  ÖDEME PLANI
  Ön Ödeme :
  Girişte Kalan :
  Toplam Tutar :
  ×
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış
  Özellik