Favoriler

2024 Türkiye Resmi Tatil Günleri: Detaylı Takvim ve Etkinlik Önerileri

TarihBayram
1 OcakYılbaşı
9 NisanRamazan Bayramı Arifesi
10 NisanRamazan Bayramı 1.gün
11 NisanRamazan Bayramı 2.gün
12 NisanRamazan Bayramı 3.gün
23 NisanUlusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
1 MayısEmek ve Dayanışma Günü
19 MayısAtatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
15 HaziranKurban Bayramı Arifesi
16 HaziranKurban Bayramı 1.gün
17 HaziranKurban Bayramı 2.gün
18 HaziranKurban Bayramı 3.gün
19 HaziranKurban Bayramı 4.gün
15 TemmuzDemokrasi ve Millî Birlik Günü
30 AğustosZafer Bayramı
28 EkimCumhuriyet Bayramı Arifesi
29 EkimCumhuriyet Bayramı


Hayatın normal akışında dinlenme ve stresten uzaklaşma imkanı sunan tatiller her yıl farklı tarihlere denk gelir. 2024 yılının tatil takvimini sizlerle paylaşırken tatillerde yapabileceğiniz kaçış planlarına da rehberlik etmek istiyoruz. Her yıl olduğu gibi 2024 yılında da bayramlar hayata keyifli molalar vermek için fırsatlar sunuyor. Resmi tatilleri önceden bilerek tatil planlarınızı kusursuz şekilde yapabilirsiniz aynı zamanda da resmi tatillerde keyifli ve lüks tatil planlamak için villa kiralamayı da düşünebilirsiniz. Villa tatili yapmak istediğiniz tarihleri önceden belirleyerek en avantajlı villa seçeneklerine kolay ulaşabilirsiniz. Villa Reyonu olarak Türkiye’nin dört bir yanında mükemmel tatil fırsatlar sunan villa seçeneklerine kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Şimdi 2024 Türkiye resmi tatilleri ve etkinlik önerilerimize geçebiliriz:

2024 Resmi Tatil Tarihleri ve Planlama İçin Bilinmesi Gerekenler

2024 yılının farklı tarihlerinde resmi tatil olanakları karşımıza çıkar. Resmi tatillerinin hangi aralıklara denk geldiğini bilerek tatillerinizi erken ve avantajlı şekilde planlayabilirsiniz. Resmi tatillerde sunulan tatil günü sayıları farklı olur. Resmi tatiller her yılın başlangıcında belirlenir. Resmi tatil tarihlerine göre tatil planı yaparken villa kiralama fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Villa Reyonu olarak tatillerinizi kusursuz şekilde planlamanızı sağlayacak çok geniş alternatiflerde villa kiralama seçenekleri sunuyoruz. Villa kiralarken istediğiniz lokasyonda istediğiniz özelliklerde villa seçeneklerine kolay ulaşarak tam istediğiniz villa seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Resmi tatillerde keyifli tatil kaçamağı planlamak için sitemizde yer alan villa kiralama seçeneklerine göz atabilirsiniz

2024 Yılbaşını Kutlamak: 1 Ocak Pazartesi Günü Etkinlikleri

2024 yılının ilk tatili yılbaşı tatilidir. Yılbaşını kutlamak için yapılabilecek birçok farklı etkinlik bulunur. Eğlenceli ve sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşayacağınız yılbaşı planını yaparken villa kiralamayı düşünebilirsiniz. Villada yılbaşı partisi istediğiniz gibi parti planı yapmanızı sağlar. Şehirden çok uzaklaşmadan şehre yakın, doğa ile iç içe villa seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yılbaşını ailenizle huzurlu şekilde geçirmek için aile villası seçeneklerine bakabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli villa partisi planları da yapabilirsiniz. Romantik bir yılbaşı için balayı villası seçeneklerini keşfedebilirsiniz.

Ramazan Bayramı 2024: 9-12 Nisan Arasındaki Tatil Programı

2024 yılının Nisan ayına denk gelen Ramazan Bayramı’nda üç gün tatil yapma fırsatı sunulur. Bayramın hafta ortasına denk gelmesi, haftanın birleştirilerek uzun bir tatil yapma imkânı elde edilmesini de sağlar. Keyifli bir tatil kaçamağı planlamak için kiralık villa seçeneklerini düşünebilirsiniz. Nisan ayı villa kiralamak için oldukça avantajlı bir aydır. Sezon dışı indirimli fiyatlardan yararlanarak Türkiye’nin gözde tatil bölgelerinde villa tatili yapabilirsiniz. Konforlu ve lüks villa seçeneklerinden Villa Reyonu olarak sunduğumuz dijital kolaylıklarıyla avantajlı şekilde ulaşabilirsiniz. Ramazan Bayramı’nda hiç gitmediğiniz mükemmel tatil beldelerini keşfetmeyi düşünebilirsiniz. Antalya, Muğla, İzmir gibi şehirlerde cennetten bir köşe gibi şahane atmosferler sunan tatil beldeleri vardır. Hayalinizdeki tatil kaçamağını planlarken dünya çapında tatilin gözde destinasyonları olan bölgelerde villa kiralayabilirsiniz.

ramazan bayramı bir caminin mahya süslemesi

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları

Önemli resmi bayramlarımızdan birisi olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sürecinde ülkenin dört bir yanında coşkulu kutlamalar düzenlenir. Çocuklar için bu bayram oldukça özel bir bayramdır. Çocukların sergilediği etkinliklere katılabilir, coşkulu kutlamalara tanıklık edebilirsiniz. 23 Nisan sonrası okulların bir gün tatil olması kısa ama keyifli bir tatil geçirmenizi de sağlayacak bir avantaja dönüşür. Bu süreçte çocuklarınıza farklı bir deneyim yaşatmak için ısıtmalı havuzlu villa kiralayabilir, çocuklarınızla birlikte keyifli ve eğlenceli villa tatili planlayabilirsiniz. Aynı zamanda da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarınızı eğlendirmek için macera adası gibi etkinlik noktalarını keşfedebilir, kendiniz için de bir kaçamak da planlayabilirsiniz. Doğa ile iç içe bir villa tatili planlayarak modern hayatın stresinden uzaklaşabilirsiniz. Hem çocuklarınızın hem kendinizin keyifli ve eğlenceli vakit geçirmesi için havuzlu bir villa kiralamayı tercih edebilirsiniz.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde Yapılacak Aktiviteler

İşçi ve emekçilerin bayramı olan 1 Mayıs’ta kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yılın bir gününü çalışmadan geçirirken konforlu ve lüks yaşam olanaklarından da yararlanabilirsiniz. Villa Reyonu olarak avantajlı villa kiralama seçenekleriyle her bütçeye hitap eden villa tatilinin kapılarını aralıyoruz. 1 Mayıs’da keyifli bir tatil kaçamağı planlamak için sitemizde bulunan villa seçeneklerine göz atabilirsiniz. Villa Reyonu olarak tarih aralığına, bölgeye ve bütçe aralığına göre en uygun villa seçeneklerini karşınıza çıkartıyoruz. Fiyat aralığı belirleyerek istediğiniz lokasyondaki avantajlı villa seçeneklerini görebilirsiniz.

1 mayıs işçi bayramı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlik Rehberi

Tüm ülkede coşkuyla kutlanan bayramlardan birisinin de Gençlik ve Spor Bayramı olduğunu söyleyebiliriz. Mayıs’ın 19’nda kutlanan bu bayramda da çok çeşitli etkinlikler düzenlenir. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerine bulunduğunuz ilin farklı yerlerinde katılabilir, bu şekilde gösteriler ve organizasyonları takip ederek eğlenceli kutlamalara tanıklık edebilirsiniz. Eğlenceli kutlamalara katılmak sizin için yorucu geliyorsa kalabalıktan uzaklaşmakta isteyebilirsiniz. Doğa ile iç içe villa seçeneklerini değerlendirerek stresten ve kalabalıktan uzak huzurlu bir tatil kaçamağı planlayabilirsiniz. Sitemizden bu tarihlerde müsait olan villa seçeneklerine göz atarak tatil planınızı önceden yapabilirsiniz.

Kurban Bayramı 2024: 15-19 Haziran Tarihlerinde Yapılacaklar

Bahar aylarının sonuna ve yaz başına denk gelen Kurban Bayramı, keyifli bir tatil kaçamağı yapmak için mükemmel bir fırsat sunar. Dört günlük tatilinizi planlarken gitmediğiniz bir tatil bölgesine gitmeyi tercih edebilirsiniz. Haziran ayında villa kiralamak ekonomik olarak avantajlıdır. Türkiye’nin en popüler tatil bölgelerinde deniz manzaralı villa kiralayarak bayram tatilinizi unutulmaz bir tatil fırsatına dönüştürebilirsiniz. Kurban Bayramı dört günlük bir tatil yapma fırsatı sunar. Bahar aylarının en güzel günlerine denk gelen bu bayramda Türkiye’nin gözde tatil beldelerini ziyaret edebilirsiniz. Sezon dışı villa kiralama avantajlarından yararlanarak lüks ve konforlu tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Seçtiğini bir tatil bölgesinde avantajlı fiyatlara villa kiralayarak unutulmaz tatil planı yapabilirsiniz.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri

Resmi tatiller arasında yer alan Demokrasi ve Milli Birlik Günü için önceden tatil planı yapabilirsiniz. Şehirden çok uzaklaşmadan doğa ile iç içe bir gün geçirebilirsiniz. Bungalov ya da villa kiralama seçeneklerini keşfederek hayattan bir gün çalabilirsiniz. Sapanca gibi doğanın büyüleyici güzelliklerini yaşatan tatil bölgelerinde villa ya da bungalov kiralayabilirsiniz. Doğa ile iç içe bir gün geçirerek stresten kurtulabilir, modern hayatın zorlayıcı koşullarından bir günlüğüne kaçabilirsiniz. Doğanın kalbinde villa ya da bungalov kiralama seçeneklerini değerlendirerek doğa ile iç içe tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Zafer Bayramı 2024: 30 Ağustos Cuma Günü Planları

30 Ağustos Zafer Bayramı tüm ülkede coşkuyla kutlanan resmi bayramlardan birisidir. Zafer Bayramı’nda özel etkinliklere ve gösterile katılabilirsiniz. Bayramı bir tatil fırsatı olarak değerlendirmek için bir günlük villa tatili kaçamağı yapabilir, havuzlu villa tercih ederek yılın bu sıcak günlerinde tatil kaçamağının keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Sitemizden erken rezervasyon yaparak çok uygun fiyatlara lüks ve konforlu villa tatili planlayabilirsiniz. Zafer Bayramı’nı bir tatil kaçamağı olarak düşünebilirsiniz. Şehirden uzaklaşmadan doğa ile iç içe villa kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Havuzlu, jakuzili villa kiralayarak lük tatilin konforlu olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Cumhuriyet Bayramı 2024: 28-29 Ekim'de Neler Yapılabilir?

Cumhuriyet Bayramı tarihi değerleri yücelten önemli resmi bayramlardan biri olarak ülkenin dört bir yanında neşeyle kutlanır. Cumhuriyet Bayramı’nda kalabalıktan uzak, stresten uzak keyifli bir tatil kaçamağı planlayabilirsiniz. Bu iki günü bir tatil fırsatı olarak değerlendirmek için havuzlu villa kiralamayı düşünebilirsiniz. Şehirden çok uzaklaşmadan doğanın eşsiz güzellikleri arasına katılabilirsiniz. 28-29 Ekim’de gidebileceğiniz villa tatili seçeneklerini sitemizden görebilirsiniz. Önceden tarih belirleyerek villa kiralarsanız erken rezervasyon avantajlarından yararlanabilirsiniz. Erken rezervasyon ile harika lokasyonlarda, konforlu ve lüks villa kiralarken indirimli fiyatları değerlendirebilirsiniz. Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşarken bu günleri ayrıca kendiniz ve sevdikleriniz için harika bir tatil fırsatı olarak da değerlendirebilirsiniz.

cumhuriyet bayramı

2024 Resmi Tatilleri İçin Uzun Hafta Sonu Fırsatları

2024 yılında kendinize keyifli tatil fırsatları yaratmak için önceden plan yapmalısınız. Uzun hafta sonu tatili planlarken lüks ve konforlu kiralık villa tatili olanaklarını sitemizden keşfedebilirsiniz. Ancak hafta sonu villa kaçamağı planlarken mevsime göre villa konfor detaylarını belirlemeniz önemlidir. Kış aylarında ısıtmalı havuz gibi lüks detayları tatilinize katabilir aynı zamanda da jakuzili ya da sonsuzluk havuzu villa seçenekleriyle ultra lüks tatil deneyimleri yaşayabilirsiniz. Hafta sonu tatil kaçamaklar planlarken şehrinize yakın yerlerdeki turistik destinasyonları da keşfedebilirsiniz.

Resmi Tatil Dönemlerinde Seyahat Planlama İpuçları

Resmi tatillerde tatil planı yaparken önceden tarih belirme oldukça önemlidir. Ne kadar erkenden tarih belirlerseniz yapacağınız tatili o kadar ekonomik ve keyifli hale getirebilirsiniz. Türkiye’nin eşsiz doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmek için resmi tatil dönemlerini değerlendirmek günlük hayatın stres ve yorgunluğundan uzaklaşmak için fırsat yaratacaktır. Bu zamanları değerlendirmek açısından büyüleyici atmosferi ile tatilinize anlam katacak tatil beldelerinde villa kiralayabilirsiniz. İstediğiniz tarih aralığında villa seçeneklerini sitemizden görebilir, erken rezervasyon olanaklarından yararlanabilirsiniz. Sitemizden tatil tarihlerine göre kampanya ve indirimli fiyatlardan yararlanabilir, lüks villa tatili planlayabilirsiniz.

Resmi Tatillerde Kültürel Etkinliklere Katılım Rehberi

Resmi tatillerde çeşitli kültürel etkinliklere katılmayı da tercih edebilirsiniz. Tatiliniz sırasında müze gezileri, tarihi mekanlarda gezintiler gibi etkinlikler planlayarak kültürel açıdan keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde şimdiye kadar keşfetmediğiniz birçok tarihi zenginlik olabilir. Tatil bölgelerine gitmek isterseniz tatil bölgelerindeki müze gibi kültürel yerleri gezebilirsiniz. Resmi tatillere göre önceden plan yapmak size çok fazla tatil alternatifini uygun fiyatlı geçirme imkanı sunacaktır. Sitemizde ön rezervasyonla çok uygun seçeneklere villa tatili yapabilirsiniz. Nasıl bir tatil geçirmek istediğinize göre geniş villa seçeneklerimiz arasından tercihte bulunurken gideceğiniz yerdeki kültürel etkinliklere katılmak için o tarihler arasındaki organizasyonlara göz atabilirsiniz.

2024 Resmi Tatillerinde Yapılabilecek Ailece Aktiviteler

Resmi tatillerde aileniz ile birlikte sakin ve huzurlu bir tatil planlamak istiyorsanız kiralık aile villası seçeneklerine göz atmalısınız. Tüm aile için keyifli bir tatil planlarken konfor ve lüksün tadını çıkarabilirsiniz. Deniz manzaralı ve havuzlu villa seçeneklerini değerlendirerek ailenizin kaliteli tatil olanaklarını yaşamasını sağlarsınız. Ailenizle birlikte eğlenceli vakit geçirmek için yamaç paraşütü, safari gibi etkinlikleri denemek isteyebilirsiniz. Gittiğiniz tatil bölgesinde farklı tatil olanakları olabilir. Tatil bölgesinin sunduğu tatil olanaklarını keşfederek yeni deneyimlerle tanışabilirsiniz.

2024 Tatil Günlerini Değerlendirmek İçin Eğitim Fırsatları

Sene başında belli olan tatillere göre katılmak istediğiniz etkinlikleri planlamak hem maliyetten hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu tatiller hobilerinizi geliştireceğiniz birer fırsata kolayca dönüşebilir. Modern dünyada dijital eğitim fırsatları oldukça fazladır. Tatil günlerinde birkaç günlük sertifikalı eğitim programlarına katılabilir ya da tatilinizi verimli geçirmek için yeni bir dil öğrenmeyi deneyebilirsiniz. Dilerseniz de aşçılık kursu gibi kurslara katılarak ev yaşamınıza zenginlik katacak eğitimler alabilir, isterseniz de fotoğrafçılık kursu gibi kurslara katılarak dünyaya bakış açınızı değiştirecek yetenekler kazanabilirsiniz. Tatillerinizi dinlenme ve kendinizi geliştirmek için bir fırsata dönüştürebilirsiniz.

2024 Resmi Tatillerinde Yaratıcı Hobi ve Sanat Atölyeleri

Resmi tatillerinizi verimli ve eğlenceli şekilde değerlendirmek için hobi-sanat atölyelerine katılmayı da düşünebilirsiniz. Tatil dönemlerinde birçok farklı hobi-sanat atölyesi düzenlenir. Heykel yapma, resim yapma gibi farklı hobilere yönelmek hayatınızda anlamlı bir alan yaratmanızı sağlar. Hayatınıza anlam ve değer katacak hobi-sanat etkinliklerini keşfederek tatil dönemlerinizi daha kaliteli zamanlara dönüştürebilirsiniz. Hobi-sanat etkinliklerine katılmak hayatınıza anlam katacak kaliteli zaman geçirme konforunu sunar. Resmi tatil dönemlerinde hayata bakış açısını değiştirecek hobi-sanat etkinliklerini keşfedebilirsiniz.

Popüler Yazlık Villa Bölgelerimiz
×Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
Menü
İdeal Villanı BulYENİ
×REZERVASYON OLUŞTUR
Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
  • İndirim
  • İndirim
  • Temizlik Ücreti
  • Isıtma Ücreti
  • Toplam Tutar
  • Ön Ödeme
  • Girişte Kalan (Nakit olarak alınır)
Toplam
×
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Opsiyon
Dolu Günler
Giriş-Çıkış
Özellik
Sizi Arayalım
WhatsApp
Talebiniz AlındıSizi En Kısa Zamanda Arayacağız.
x
Sizi arayalım!Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin